Posizionatore servo à 2 assi per carichi pesanti
Dimensioni di u pusiziunatore

Descrizzione
- Cumu si move stu pusizionatore L à 2 assi?
1 asse pò rotà 360° orizzontalmente, l'altru asse pò vultà 360° à manca è à diritta
U pusizionatore di saldatura hè nurmalmente cumpostu da un mecanismu di rotazione di a tavola di travagliu è un mecanismu di ribaltamentu, chì permette à u pezzu di travagliu di esse fissatu nantu à a tavola di travagliu in l'angulu di saldatura o di adattamentu desideratu per via di u sollevamentu, u ribaltamentu è a rotazione di a tavola di travagliu.
- Cumu funziona u pusizionatore ?
A serie di pusizionatori di saldatura sò di tipu à ribaltamentu laterale, di tipu à rotazione di testa è coda, di tipu à rotazione di sollevamentu di testa è coda, di tipu inclinatu di testa è coda è di tipu à doppia rotazione, ecc.
Pò esse currispundente à u manipulatore di saldatura per furmà una macchina di saldatura speciale automatica, è pò ancu esse currispundente à l'equipaggiu perifericu di u robot è à u robot per realizà l'automatizazione di a saldatura. È pudemu ancu fà un pusizionatore di saldatura persunalizatu secondu i diversi pezzi di travagliu è i requisiti tecnologichi di i clienti.
Diametru di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030L-080 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Classe d'isolamentu di u mutore | F |
| Giradischi | Diametru 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Applicazione
Pezzi d'auto, pezzi di bicicletta, pezzi d'auto, mobili in acciaio, nova energia, struttura in acciaio, macchine per custruzzione, attrezzature per fitness, ecc.
I prudutti principali di u nostru pusizionatore di saldatura
Posizionatore di saldatura di tipu rotativu testa-coda à 1 asse
Posizionatore di saldatura à rotazione verticale à 1 asse
Posizionatore di saldatura rotante orizzontale à 1 asse
Posizionatore di saldatura di tipu P à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu U à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu L à 2 assi
Posizionatore di saldatura orizzontale à 3 assi
Posizionatore di saldatura a 3 assi su-giù
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
1.Q: u vostru pusiziunatore pò travaglià cù u mo robot Fanuc?
A: Iè
2. U vostru pusizionatore pò spustassi in sincronia cù u mo robot ABB?
A: Iè, basta à stallà u listessu mutore di marca cum'è u vostru robot nantu à u positoneru.
3.Q: Cumu hè cuntrullatu u pusizionatore?
A: Quandu aduprate u robot JHY, pò esse cuntrullatu da u nostru sistema di cuntrollu di robot; quandu aduprate un robot di altre marche, pudemu equipà u pusizionatore cù un cabinet PLC per travaglià cù u vostru robot.






