Stazione di travagliu robotica per saldatura in acciaio inox è alluminio à 6 assi
Descrizzione
U pusizionatore à 2 assi pò ottene una rotazione orizzontale di ±180° è una rotazione di flip.
A rotazione di u pusizionatore hè cuntrullata da u cabinet di cuntrollu chì hè cunnessu sottu à u cabinet di cuntrollu di u robot. Durante u prucessu di saldatura, pò realizà movimenti sincronizati trà u robot è u pusizionatore.
Stu pusizionatore hè adattatu per i pezzi chì devenu esse saldati à parechji anguli è pò esse adupratu cù robot di saldatura per un travagliu di saldatura più flessibile è per migliurà l'efficienza è a qualità di a saldatura.
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030P-080 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu utile assiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Cumponenti di a stazione di travagliu robotica
| Prodottu | Quantità |
| Robot di saldatura à 6 assi | 1 inseme |
| Posizionatore à 2 assi | 1 inseme |
| Fonte di alimentazione per saldatura | 1 inseme |
| Torcia di saldatura | 1 inseme |
| Casella di cuntrollu | 2 pezzi |
| Stazione di pulizia di torce | 1 inseme |
| Guida lineare robotica | *m (opzionale) |
| Sensore laser | 1 set (opzionale) |
| Cortina di luce di sicurezza | 1 set (opzionale) |
| Recinzione di sicurezza | *m (opzionale) |
Perchè sceglie noi ?
1. Simu unu di i robot di saldatura di u batch à u fabricatore in Cina.
2. Ùn simu micca solu fabricatori di robot, ma pruducemu ancu pusizionatori.
3. Più di 10 anni di sperienza in prughjetti integrati robotichi.
4. U sistema di cuntrollu di u robot hè faciule da aduprà è stabile.
5. U sistema di cuntrollu di u robot pò cuntrullà finu à 12 assi.
6. I nostri prudutti sò stati venduti à più di 30 paesi in l'Asia sudorientale, l'Asia occidentale, l'Europa, l'America di u Nordu, l'America di u Sud, l'Australia, ecc.













