Stazione di travagliu robotica per saldatura in acciaio inox è alluminio à 6 assi

Funziunalità
1. U disignu di u cavu integratu di u robot permette à u robot di spustassi senza interferenze è a dispusizione di a stazione di travagliu hè pulita è ordinata.
2. U cabinet di cuntrollu di u robot pò cuntrullà finu à 11 assi, evitendu u debugging PLC cumplessu è l'occupazione di u spaziu
3. U robot JHY è u pusizionatore ponu esse sincronizati, è u robot pò saldà simultaneamente quandu u pusizionatore gira, rendendu sta stazione di travagliu particularmente adatta per a saldatura circulare.
4. Una larga gamma di apparecchiature ausiliarie hè dispunibule, cum'è sensori laser, tende di luce di sicurezza è recinzioni di sicurezza.
5. U sistema di cuntrollu cuntene parechji pacchetti di prucessi di saldatura, chì permettenu di utilizà diverse modalità di saldatura per diverse pezze di travagliu.
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030D-080 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu utile assiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Cumponenti di a stazione di travagliu robotica
1. Robot di saldatura:
Tipu: Robot di saldatura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot di saldatura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot di saldatura laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Posiziunatore
Modellu: JHY4030D-080
Tipu: pusiziunatore rotativu urizzuntale à 1 asse
3. Fonte di putenza di saldatura
Tipu: Fonte di alimentazione per saldatura 350A/500A
4. Pistola di saldatura
Tipu: pistola raffreddata à aria, pistola raffreddata à acqua, pistola push-pull
5. Stazione di pulizia di a torcia:
Modellu: SC220A
Tipu: Pulitore pneumaticu automaticu per torce di saldatura
Altra periferica di stazione di travagliu robotica
1.Robot chì si move in rotaia
Modellu: JHY6050A-030
2. Sensore laser (opzionale)
Funzione: tracciamentu di saldatura, pusizionamentu.
3. Cortina di luce di sicurezza (opzionale)
Distanza di prutezzione: 0,1-2 m, 0,1-5 m; altezza di prutezzione: 140-3180 mm
4. Recinzione di sicurezza (opzionale)
5. Armadiu PLC (opzionale)












