Bracciu roboticu di saldatura à 6 assi cù posizionatore rotante à 3 assi
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | 1800X800mm / 2500X800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 1600 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Descrizzione
U pusizionatore à 3 assi pò esse giratu orizzontalmente in tuttu è i dui tavuli di travagliu ponu esse girati è girati in modu chì i travagliadori possinu stà simpliciamente da una parte per caricà è scaricà u materiale. Riduce u travagliu di i travagliadori è migliora assai l'efficienza di u travagliu.
Pudete cambià a dispusizione di a stazione secondu a situazione in terra. L'equipaggiamentu perifericu chì pudete sceglie include: stazione di torcia pulita, posizionatore rotante, sistema di tracciamentu laser, scatula di cuntrollu remotu, ecc. Pudemu offre una furmazione tecnologica gratuita.
Dui tipi di pusizionatore di saldatura à 3 assi per opzione:
Figura di manca: pusiziunatore di saldatura rotante urizzuntale à 3 assi
Imagine à diritta: pusiziunatore di saldatura rotante verticale à 3 assi
Sceglite u caricu (caricu standard 300kg/500kg/1000kg) è a dimensione di a tavula di travagliu (dimensione standard 1800*800mm o 2500*800mm) chì hè adatta per a vostra pezza! Accettemu ancu a persunalizazione!
Materiale
Saldatura in acciaio inox
Saldatura d'aluminiu
Saldatura d'acciaiu à u carbone
Saldatura di tubi/pipe/piastre galvanizate
Saldatura à laminazione fredda
Pacchettu:Casse di legnu
Tempu di consegna:40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
1. Chì ghjè a cunfigurazione minima per una stazione di saldatura ?
A: Un robot è una tavola di saldatura. Per pezzi cumplessi, pò esse necessariu un posizionatore, sè vulete una maggiore efficienza di travagliu, dui posizionatori sò una bona scelta.
2. Chì include tuttu u sistema di robot di saldatura?
A: Tuttu u sistema di robot di saldatura include u bracciu roboticu, u controller, a fonte di alimentazione di saldatura, i posizionatori, i dispositivi, u pulitore di pistola di saldatura (torcia), a recinzione di sicurezza di a cortina di luce, ecc.
3. U sistema di stazione robotica hà bisognu di requisiti elevati per l'ambiente?
A: L'ambiente adattatu hè: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (senza condensazione).











