suluzione robotica di saldatura automatica

Cumu sceglie una stazione di travagliu affidabile?
Prima di tuttu, diteci i dettagli di a vostra pezza, cum'è u materiale di a pezza, u spessore, e dimensioni, u pesu.
dopu dite i vostri bisogni: l'effettu di saldatura chì vulete, l'ambienti di travagliu sicuri, ecc.
dopu parlemu di u vostru prucessu di pruduzzione, cumu fate u travagliu di tagliu? a deviazione hè grande trà una parte è l'altra?
Infine, ricumandemu robotica adatta, posizionatori, guide robotiche, sensori laser, barriere di sicurezza, recinzioni di sicurezza, ecc. per diverse applicazioni è specifiche per adattassi à u prucessu di pruduzzione di u cliente.
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030U-120 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Dimensione di u giradischi | 1200X650mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Riferitevi à u pesu reale |
| Caricu utile massimu | Caricu utile assiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Cumponenti di a stazione di travagliu robotica
1. Robot di saldatura:
Tipu: Robot di saldatura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot di saldatura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot di saldatura laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Posiziunatore
Tipu differente: 1 asse, 2 assi, posizionatore à 3 assi, carica utile: 300/500/1000 kg o persunalizatu
3. Ferrovia di terra
Tipu: Carica utile di 500/1000 kg, lunghezza ≥3 m per opzionale.
4. Macchina di saldatura
Tipu: macchina di saldatura 350A/500A
Carattere: pò esse adupratu per l'acciaio al carboniu, l'aluminiu in acciaio inox è a saldatura galvanizzata
5. Torcia di saldatura:
Tipu: 350A-500A, raffreddato à aria, raffreddato à acqua, push-pull
6. Stazione di pulizia di a torcia:
Tipu: Pulitore pneumaticu automaticu per torce di saldatura
Funzione: tagliu di fili di saldatura, pulizia di torcia, spruzzatura d'oliu
7. Sensore laser (opzionale)
Funzione: tracciamentu di saldatura, pusizionamentu.
8. Cortina di luce di sicurezza (opzionale)
Funzione: di solitu installata nantu à a recinzione di sicurezza per prutege efficacemente e persone bluccendu a cortina di luce di sicurezza
9. Recinzione di sicurezza (opzionale)
Funzione: Installatu in a periferia di a stazione di travagliu di u robot per isolà l'attrezzatura per prutege a sicurezza di u persunale.
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu












