Posizionatore di saldatura di riduttore RV di alta precisione

Descrizzione
● U pusizionatore di saldatura hè cumpostu da un'unità di rotazione di u tavulinu di travagliu, un'unità di ribaltamentu è un sistema di cuntrollu elettricu.
● U muvimentu di u pusizionatore pò esse cuntrullatu rapidamente da u buttone di partenza è di stop.
● Funzione d'estensione di u cuntrollu di u ligame cù altri equipaghji.
● cù vantaghji di vulume compactu, bellu aspettu, pesu ligeru è funziunamentu faciule.
● Cuncepimentu speciale secondu a pezza di travagliu di u cliente è a prucedura di saldatura hè dispunibule secondu a dumanda
A piattaforma giratoria di u pusizionatore pò esse fatta in tonda o in a forma sopra.
A dimensione di a piattaforma giratoria di saldatura è u caricu di l'assi ponu esse persunalizati.
● Pò esse adattatu à altre marche di robot cum'è Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (u disegnu di u mutore deve esse offertu da i clienti, dopu lasciamu u foru d'installazione basatu annantu à u disegnu di u mutore)
L'armariu PLC hè facultativu.
Diametru di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030U-120 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Classe d'isolamentu di u mutore | F |
| Tavula di travagliu | 1200 * 650mm / diametru 1200mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
I prudutti principali di u nostru pusizionatore di saldatura
Posizionatore di saldatura di tipu rotativu testa-coda à 1 asse
Posizionatore di saldatura à rotazione verticale à 1 asse
Posizionatore di saldatura rotante orizzontale à 1 asse
Posizionatore di saldatura di tipu P à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu U à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu L à 2 assi
Posizionatore di saldatura orizzontale à 3 assi
Posizionatore di saldatura a 3 assi su-giù
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
D: Simu una sucietà cummerciale o un fabricatore?
A: Semu un fabricatore cù più di 10 anni di sperienza.
D: Avete a vostra propria robotica di saldatura?
A: Iè. Semu ancu fabbricanti di robotica di saldatura.
D: Induve si trova a vostra fabbrica? Cumu possu visità la?
A: A nostra fabbrica si trova in a cità di Wuxi in Cina.
D: Cumu pudete guarantisce a qualità di u produttu?
A: Avemu un sistema di cuntrollu di qualità strettu in u prucessu di pruduzzione è accuegliemu i clienti chì venenu à visità ci per verificà a qualità di u produttu prima di a consegna.
D: Quantu dura u periodu di garanzia?
A: Un annu.






