Posizionatore di saldatura d'alta precisione cù servomotore
Dimensioni di u pusiziunatore

Descrizzione
POSIZIONATORE SERVO A 2 ASSI
- Posizionatori per sistemi robotizzati di saldatura
-1 asse pò esse giratu orizzontalmente è l'altru asse pò esse giratu in su è in giù per a saldatura multi-angulu di pezzi cumplessi
- U pusiziunatore usa u listessu dispusitivu di guida cum'è u robot è hè dispunibule cù alta velocità, alta precisione è alta carica utile
- Fornisce una qualità di saldatura più elevata
- Un corpu compactu cù un mumentu permessu, una inerzia è una capacità di carica migliorati ponu esse realizati
Pò esse adattatu à altre marche di robot cum'è Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (U disegnu di u mutore deve esse offertu da i clienti, dopu lasciamu u foru d'installazione basatu annantu à u disegnu di u mutore)
L'armariu PLC hè facultativu.
Diametru di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030P-080 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Classe d'isolamentu di u mutore | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg (>500kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
1.Q: Possu aduprà u vostru pusiziunatore per u mo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Iè. Ma u mutore deve esse offertu è installatu da voi stessu.
2.Q: A vostra pusizione pò spustassi in sincronia cù u vostru robot?
A: Iè.






