Posizionatore di saldatura rotante à 3 assi d'alta efficienza
Dimensioni di u pusiziunatore

Descrizzione
● Stu pusizionatore à 3 assi hè cumpostu da un'unità di rotazione di u tavulinu di travagliu, un'unità di rotazione urizzuntale di u quadru è un sistema di cuntrollu elettricu.
● 2 tavule di travagliu nantu à un pusizionatore, u travagliu basta à carica è scaricà u pezzu di travagliu da una parte, u travagliu hè efficiente assai migliuratu è u spaziu hè cumpressu
● U muvimentu di u pusizionatore pò esse cuntrullatu rapidamente da u buttone di partenza è di stop.
● Pò esse adattatu à altre marche di robot cum'è Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (u disegnu di u mutore deve esse offertu da i clienti, dopu lasciamu u foru d'installazione basatu annantu à u disegnu di u mutore)
L'armariu PLC hè facultativu.
Diametru di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030S-180 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Classe d'isolamentu di u mutore | F |
| Tavula di travagliu | 1800 * 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 1600 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
I prudutti principali di u nostru pusizionatore di saldatura
Posizionatore di saldatura di tipu rotativu testa-coda à 1 asse
Posizionatore di saldatura à rotazione verticale à 1 asse
Posizionatore di saldatura rotante orizzontale à 1 asse
Posizionatore di saldatura di tipu P à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu U à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu L à 2 assi
Posizionatore di saldatura di tipu L à 2 assi di sollevamentu
Posizionatore di saldatura orizzontale à 3 assi
Posizionatore di saldatura a 3 assi su-giù
Posizionatore di saldatura testa-coda regulabile in stock à 2 assi
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
D: Simu una sucietà cummerciale o un fabricatore?
A: Semu un fabricatore cù più di 10 anni di sperienza.
D: Avete a vostra propria robotica di saldatura?
A: Iè. Semu ancu fabbricanti di robotica di saldatura.
D: U pusiziunatore pò esse messu nantu à u logu di u cliente
A: Iè, pudemu mette u vostru propiu logò.
D: Cumu pudete guarantisce a qualità di u produttu?
A: Avemu un sistema di cuntrollu di qualità strettu in u prucessu di pruduzzione è accuegliemu i clienti chì venenu à visità ci per verificà a qualità di u produttu prima di a consegna.
D: Quantu dura u periodu di garanzia?
A: Un annu.






