Bracciu roboticu di saldatura MIG TIG cù rotatore à 2 assi

Descrizzione
Hè adattatu per a saldatura automatica, a saldatura à cucitura è a saldatura à penetrazione di varie parti di lamiera di grande dimensione è parti cumplesse.
I robot anu passatu a certificazione di brevettu di l'Uffiziu di a Pruprietà Intellettuale Cinese è a certificazione CE d'esportazione.
A carica utile è a dimensione di a piattaforma giratoria di u posizionatore à 2 assi ponu esse persunalizate.
Sta stazione di saldatura robotizzata cunfigura cumunemente apparecchiature simplici cù un layout flessibile. Pudete cambià u layout di a stazione secondu a situazione in terra. L'apparecchiature periferiche chì pudete sceglie includenu: stazione di torcia pulita, posizionatore rotante, sistema di tracciamentu laser, scatula di cuntrollu remotu, ecc. Pudemu offre una furmazione tecnologica gratuita.
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4050L-080 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Materiale
Saldatura in acciaio inox
Saldatura d'aluminiu
Saldatura d'acciaiu à u carbone
Saldatura di tubi/pipe/piastre galvanizate
Saldatura à laminazione fredda
Applicazione
Pezzi d'auto, pezzi di bicicletta, pezzi d'auto, mobili in acciaio, nova energia, struttura in acciaio, macchine per custruzzione, attrezzature per fitness, ecc.
Pacchettu:Casse di legnu
Tempu di consegna:40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
D: Chì infurmazione devu furnisce per pudè ricumandà un robot adattatu per mè?
Risposta: Per piacè furnite i disegni dettagliati di a pezza, cumpresi u materiale, u spessore, a pusizione di saldatura, e dimensioni è u pesu di a pezza.
D: Pudete furnisce un serviziu persunalizatu per u nostru pruduttu?
Risposta: Iè. Vi furniremu e soluzioni prufessiunali di sistemi di saldatura robotica secondu u vostru pruduttu specificu. Basta à mandà ci i vostri disegni dettagliati di u pruduttu è i requisiti di saldatura, dopu vi presenteremu a pruposta tecnica persunalizata.
D: Pudete mustrà mi qualchi video di l'applicazione?
Risposta: Di sicuru. Pudete guardà tutti i nostri video d'applicazione nant'à u nostru canale Youtube circendu "JHY industrial robot" o dumandà à i nostri venditori di mandà vi.
D: Vogliu sapè a qualità di saldatura di u nostru pruduttu, chì devu fà?
Risposta: Pudete mandà i vostri campioni à a nostra fabbrica per fà una prova di saldatura. Dopu avè pruvatu a saldatura, vi manderemu u video è e foto di saldatura per riferimentu. Inoltre, vi manderemu i campioni per verificazione.












