posizionatore di saldatura per tornitura di tubi cù servomotore
Dimensioni di u pusiziunatore

Descrizzione
- Stu pusizionatore di saldatura di tubi hè adupratu per diverse applicazioni chì vanu da l'avvolgimentu di tubi à u pusizionamentu di pezzi assai longhi cum'è cumpunenti di chassis o pali di lampioni stradali.
- I posizionatori di saldatura miglioranu assai a produttività durante a saldatura di tubi, alberi, ruote, gomiti è altri raccordi.
- A dimensione di a piattaforma giratoria di saldatura è u caricu di l'assi ponu esse persunalizati, i mandrini è a rota di supportu sò dispunibili.

- Pò esse adattatu à altre marche di robot cum'è - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (u disegnu di u mutore deve esse offertu da i clienti, dopu lasciamu u foru d'installazione basatu annantu à u disegnu di u mutore)
- L'armariu PLC hè facultativu.
Diametru di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4010T-050 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Classe d'isolamentu di u mutore | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 500mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 400 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu utile assiale ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Applicazione
Pezzi d'auto, pezzi di bicicletta, pezzi d'auto, mobili in acciaio, nova energia, struttura in acciaio, macchine per custruzzione, attrezzature per fitness, ecc.
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
1.Q: Cumu sceglie i vostri postitori di saldatura?
A: Per piacè, diteci u pesu, e dimensioni di a vostra pezza è mostrateci e foto di a so pusizione di saldatura, dopu vi cunsiglieremu u posizionatore di saldatura adattatu.
2.Q: Possu aduprà u vostru pusizionatore per u mo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Iè. Ma u mutore deve esse offertu è installatu da voi stessu.
3.Q: Accettate l'ordine persunalizatu?
A: Iè, pudemu cuncepisce u pusizionatore cù diverse dimensioni di carica utile è di tavula di travagliu.







