stazione di travagliu di saldatura robotizzata per piccule parti
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4010U-050 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | Diametru 500 mm |
| Pesu | Riferitevi à u pesu reale |
| Caricu utile massimu | Caricu utile assiale 100 kg |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Cumponenti di a stazione di travagliu robotica
1. Robot di saldatura:
Tipu: Robot di saldatura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot di saldatura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot di saldatura laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Posiziunatore
Modellu: JHY4010U-050
Tipu: pusiziunatore à 2 assi
3. Fonte di putenza di saldatura
Tipu: Fonte di alimentazione per saldatura 350A/500A
4. Torcia di saldatura
Tipu: torcia raffreddata à aria, torcia raffreddata à acqua, torcia push-pull
5. Stazione di pulizia di a torcia:
Modellu: SC220A
Tipu: Pulitore pneumaticu automaticu per torce di saldatura
Altre periferiche di stazione di travagliu robotica
1.Robot chì si move in rotaia
Modellu: JHY6050A-030
2. Sensore laser (opzionale)
Funzione: tracciamentu di saldatura, pusizionamentu
3. Cortina di luce di sicurezza (opzionale)
Distanza di prutezzione: 0,1-2 m, 0,1-5 m; altezza di prutezzione: 140-3180 mm
4. Recinzione di sicurezza (opzionale)
5. Armadiu PLC (opzionale)
Materiale di saldatura
Saldatura in acciaio inox
Saldatura d'aluminiu
Saldatura d'acciaiu à u carbone
Saldatura di tubi/pipe/piastre galvanizate
Saldatura à laminazione fredda
Applicazione
Pezzi d'auto, pezzi di bicicletta, pezzi d'auto, mobili in acciaio, nova energia, struttura in acciaio, macchine per custruzzione, attrezzature per fitness, ecc.
Pacchettu:Casse di legnu
Tempu di consegna:40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
D: Chì infurmazione devu furnisce per pudè ricumandà un robot adattatu per mè?
Risposta: Per piacè furnite i disegni dettagliati di a pezza, cumpresi u materiale, u spessore, a pusizione di saldatura, e dimensioni è u pesu di a pezza.
D: Pudete furnisce un serviziu persunalizatu per u nostru pruduttu?
Risposta: Iè. Vi furniremu e soluzioni prufessiunali di sistemi di saldatura robotica secondu u vostru pruduttu specificu. Basta à mandà ci i vostri disegni dettagliati di u pruduttu è i requisiti di saldatura, dopu vi presenteremu a pruposta tecnica persunalizata.
D: Chì ghjè u periodu di garanzia è u tempu di consegna?
Risposta: U periodu di garanzia hè di 12 mesi. È u tempu di consegna hè in 30 ghjorni dopu avè ricevutu u vostru accontu.
D: Vogliu sapè a qualità di saldatura di u nostru pruduttu, chì devu fà?
Risposta: Pudete mandà i vostri campioni à a nostra fabbrica per fà una prova di saldatura. Dopu avè pruvatu a saldatura, vi manderemu u video è e foto di saldatura per riferimentu. Inoltre, vi manderemu i campioni per verificazione.












