Cella robotica di saldatura cù pisatore è binario di scorrimentu mobile
Descrizzione
Di solitu, a portata più longa hè di 2000 mm per un bracciu di robot di saldatura. Una volta chì a pezza hè troppu grande per aduprà un robot di 2000 mm, a rotaia mobile di terra aiuta à allargà a lunghezza di muvimentu di u robot. L'armariu di cuntrollu, a fonte di alimentazione di saldatura è altri equipaggiamenti ponu ancu esse cuncipiti in piedi nantu à a rotaia.
Da l’altra parte, u pusizionatore di testa-coda à 1 asse aiuta à tene u pezzu longu è à rotà per ottene a saldatura anteriore è posteriore.
Parametru tecnicu di u pusiziunatore
| Modellu | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | 1800X800mm / 2500X800mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 600 kg / Circa 800 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Parametru tecnicu di u muvimentu di a ferrovia
| Modellu | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tensione d'entrata nominale | Monofase 220V, 50/60HZ |
| Isolamentu di u mutore Calss | F |
| Tavula di travagliu | 500X500mm (pò esse persunalizatu) |
| Pesu | Circa 450 kg |
| Caricu utile massimu | Caricu Assiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pò esse persunalizatu) |
| Ripetibilità | ±0,1 mm |
| Posizione di stop | Ogni pusizione |
Pacchettu: Casse di legnu
Tempu di consegna: 40 ghjorni dopu à ricezione di u pagamentu anticipatu
FAQ
D: Devu ancu cumprà un pusizionatore chì currisponde à u robot di saldatura?
Risposta: Dipende da a cumplessità di i vostri pezzi di travagliu. Sè u vostru pezzu di travagliu hè cumplessu, allora avete bisognu di cumprà un pusizionatore chì currisponde à u robot di saldatura.
D: Chì infurmazione devu furnisce per pudè ricumandà un robot adattatu per mè?
Risposta: Per piacè furnite i disegni dettagliati di a pezza, cumpresi u materiale, u spessore, a pusizione di saldatura, e dimensioni è u pesu di a pezza.
D: Pudete furnisce un serviziu persunalizatu per u nostru pruduttu?
Risposta: Iè. Vi furniremu e soluzioni prufessiunali di sistemi di saldatura robotica secondu u vostru pruduttu specificu. Basta à mandà ci i vostri disegni dettagliati di u pruduttu è i requisiti di saldatura, dopu vi presenteremu a pruposta tecnica persunalizata.
D: Pudete mandà un ingegnere in u nostru paese per stallà a macchina?
Risposta: Iè. Manderemu un ingegnere in u vostru paese per aiutà à l'installazione è a messa in serviziu, è a furmazione. Per qualsiasi prublema, pudemu ancu furnisce un serviziu in linea.
D: Vogliu sapè a qualità di saldatura di u nostru pruduttu, chì devu fà?
Risposta: Pudete mandà i vostri campioni à a nostra fabbrica per fà una prova di saldatura. Dopu avè pruvatu a saldatura, vi manderemu u video è e foto di saldatura per riferimentu. Inoltre, vi manderemu i campioni per verificazione.












